محل تبلیغات شما

با تک تک سلولای بدنم خوشبختی رو حس میکنم رخنه کرده تو روحم از سر و صورتم میریزه خوشبختی خدایا خیلی شکرت دارم دیونه میشم خدا خدااااااا میخوام گریه کنم از این همه خوشبختییییییییی

خدااا؟ دارم رویاهامو زندگی میکنم لحظه به لحظه  این دانشگاه باعث میشه از خوشحالی دیونه بشم بمیرررم نمیتونه همه جی اینقدر خوب باشه غیر ممکنه اخ خدااا قلبم داره میترکه 

دوست دارم میفهمی؟ تو بهترین و باشعورترین موجودی هستی که به چشم دیدم  اخ که چقدر دوست داشتنی هستی بی نظیری تکی. شنبه اگه باشی دانشگاه مقنعه صورتیمو میپوشم با شلوار جینم میام میپرم بغلت میام اون اتاقو رو سرت خراب میکنم دیونم نکن عاشقم نکن کی باورش میشه که تو اینقدر خوبی فقط برا من اینهمه خوب باش از کجا یهو پیدات شُد من دیونه ی اون اتاقم منو دیونه نکن مهربونی دلسوزی از اون صدات میباره تا آخر عمرم اون صداتو گوش میدم به جونم میخرمش نه اینا واقعی نیست نه این حس باور کردنی نیس این جه عشق قشنگیه اومده سراغم این  منم یا نه؟ میخوام خودمو خفه کنم تو این حس قلبمو ببین چه میکنه این خوشبختی این حجم از خوشبختی بی نهایته خدا؟ کمکم کن مثل همیشه بزار این عشق پایدار باشه غصه هاشو دل شکستناشو به جون میخرم کی فکرشو میکرد دارم خودمو میشناسم دارم میفهمم چیکار کنم دختر واسه خوشحالی خودت تلاش کن لذت ببر از چیزایی که داری لذت ببر این درستی و راستی بفهم بفهم

نفس بکش این هوارو اهای دنیا دیدی کم نیوردم ببین چه پاداش بزرگی گرفتم دلت بسوزه که نتونستی ناامیدم کنی 

شهر مورد علاقم، یه شب دل پذیر، یه هوای خنک و یه عشق خیلی خیلی بزرگ

چی میخوام مگه من از دنیا هیچی هیچی 

نفس بکش دختر نفس بکش 

دنیایِ عجیبی شُده!

یه بازگشت پر انرژی!

واکنشهایِ همیشگی!

تو ,اون ,دیونه ,خوشبختی ,خیلی ,نکن ,لذت ببر ,این حس ,ببین چه ,مثل همیشه ,همیشه بزار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایوب فرضی نارسینا آنزان